FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Krst knihy Mesto Tieňov

Krst knihy Mesto Tieňov. Klikni pre zväčšenie
17.Jún 2008 (Zdroj:SITA) "Knižnú podobu prvého slovenského kriminálneho seriálu Mesto tieňov uviedli v utorok podvečer na knižný trh. Autora kníh Mareka Zákopčana priviedla do bratislavského kníhkupectva Svet knihy v putách policajná špeciálna jednotka.Krstnými otcami sa stali herci - predstavitelia majora Tomečka a nadporučíka Benkovského, Pavel Višňovský a Marián Mitaš. Dve knihy, ktoré vznikli podľa scenára úspešného seriálu, pokrstili odtlačkami prstov."
Klikni pre zväčšenie V spolupráci s firmou 6mm Airsoft Shop sme pre vydavateľstvo IKAR zinscenovali zatknutie spisovateľa Mareka Zákopčana, autora oboch kníh. Zásah prebiehal za prítomnosti verejnosti na Obchodnej ul. v Bratislave pred kníhkupectvom. Autor pri zatýkaní kládol primeraný odpor a po nasadení pút bol predvedený na miesto činu - miesto krstu v priestoroch kníhkupectva.

Operácia si vyžadovala nevyhnutnú taktickú prípravu družstva, navrhnutie trasy, skoordinovanie jednotlivých činností a ich presné načasovanie. Napriek tomu autentickosť zásahu bola poznamenaná obrovským počtom prítomných novinárov a okoloidúcich, ktorí boli o akcii predom informovaní. To kládlo vysoké nároky na schopnosť improvizácie a zvládnutie zásahu aj v takýchto podmienkach.


                                                                                       Klikni pre zväčšenie

Viac: info@pathfinder-platoon.sk
Copyright 2008 © Pathfinder-Platoon.sk. Všetky práva vyhradené
Podmienky používania  |  Súkromie